Search your favorite song for free

1. Kush vjen per dreke? - Big Mama dhe Skerdi Faria (28 dhjetor 2017)

 • Published: 1 month ago
 • Duration: 1:06:07
 • By
Kush vjen per dreke? - Big Mama dhe Skerdi Faria (28 dhjetor 2017)

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision entertainment nga Arjola Shehu.


2. C'est la vie! - Skerdi & Big Mama (Nata 8)

 • Published: 1 month ago
 • Duration: 10:59
 • By
C'est la vie! - Skerdi & Big Mama (Nata 8)

https://www.tvklan.al Talent show nga Pandi Laço, Adrian Hila dhe Bledar Laço, nën prezantimin e Marina Vjollca. 8 personazhe të


3. Araz4story | 3v3 Tournament (Tiares-Riuxen-Kyo vs Skerdi-Bira-Cynt)

 • Published: 3 weeks ago
 • Duration: 10:15
 • By
Araz4story | 3v3 Tournament (Tiares-Riuxen-Kyo vs Skerdi-Bira-Cynt)

Sorry for this graphic guys :x.


4. Xing me Ermalin 27 - Skerdi Faria

 • Published: 10 months ago
 • Duration: 45:17
 • By
Xing me Ermalin 27 - Skerdi Faria

Subscribe këtu: https://goo.gl/ut7r4X Ermal Mamaqi Channel Email : info@xing.al WEB : www.xing.al Ermal Mamaqi Social https://


5. E diela shqiptare - Tradita e fundvitit! (24 dhjetor 2017)

 • Published: 1 month ago
 • Duration: 1:14:37
 • By
E diela shqiptare - Tradita e fundvitit! (24 dhjetor 2017)

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN.


6. Rudina - Inva Mula dhe Nina Mula, së bashku në rrëfim për festat! (25 dhjetor 2017)

 • Published: 1 month ago
 • Duration: 31:18
 • By
Rudina - Inva Mula dhe Nina Mula, së bashku në rrëfim për festat! (25 dhjetor 2017)

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN.


7. Bigem feat. Floriani - Fajin ma la

 • Published: 6 months ago
 • Duration: 3:12
 • By
Bigem feat. Floriani - Fajin ma la

Produced by : Genc Prelvukaj Rec: Black Fish Entertainment & Brick Records Mix & Master : Bergin Demaj Lyrics : Milot, ImperiAlb &


8. Xing me Ermalin 22 - Pjesa 1

 • Published: 11 months ago
 • Duration: 21:27
 • By
Xing me Ermalin 22 - Pjesa 1

Subscribe këtu: https://goo.gl/ut7r4X Ermal Mamaqi Channel Email : info@xing.al WEB : www.xing.al Ermal Mamaqi Social https://


9. skerdi

 • Published: 2 months ago
 • Duration: 0:10
 • By

10. Wake Up, 7 Dhjetor 2017, Pjesa 2 - Top Channel Albania - Entertainment Show

 • Published: 2 months ago
 • Duration: 19:07
 • By
Wake Up, 7 Dhjetor 2017, Pjesa 2 - Top Channel Albania - Entertainment Show

Tema: Epidemia e kirurgjisë plastike - Tashmë edhe tek adoleshentët! Te ftuar: Skerdi Faria Tema: Adoleshentja që mashtroi


11. Kush vjen per dreke? - Suela Kocibellinj dhe Ilir Hoxholli! (25 dhjetor 2017)

 • Published: 1 month ago
 • Duration: 57:48
 • By
Kush vjen per dreke? - Suela Kocibellinj dhe Ilir Hoxholli! (25 dhjetor 2017)

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision entertainment nga Arjola Shehu.


12. Reload - Intervista me Skerd i- 09.02.2017

 • Published: 1 year ago
 • Duration: 21:25
 • By
Reload - Intervista me Skerd i- 09.02.2017

Publisher: www.onair.be Reload - Intervista me Skerd i- 09.02.2017 © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe


13. Xing me Ermalin 25 - Pjesa 1

 • Published: 10 months ago
 • Duration: 28:21
 • By
Xing me Ermalin 25 - Pjesa 1

Subscribe këtu: https://goo.gl/ut7r4X Ermal Mamaqi Channel Email : info@xing.al WEB : www.xing.al Ermal Mamaqi Social https://


14. Xing me Ermalin - Emisioni 26 - Pjesa e pare; Blerina dhe Daniel Kondi! (25 mars 2017)

 • Published: 6 months ago
 • Duration: 21:11
 • By
Xing me Ermalin - Emisioni 26 - Pjesa e pare; Blerina dhe Daniel Kondi! (25 mars 2017)

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Ermal Mamaqi ne KLANHD & TVKLAN.


15. Faruk ft. Sk3rdi - Fale (Official Video HD)

 • Published: 4 years ago
 • Duration: 3:25
 • By
Faruk ft. Sk3rdi - Fale (Official Video HD)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Video by MAX Production.


16. 1kafe prej shpis ledri gjiko lumi skerdi

 • Published: 9 months ago
 • Duration: 0:37
 • By

17. Skerdi Faria në Një Kat më Lart 16/12/2017 | IN TV Albania

 • Published: 2 months ago
 • Duration: 25:15
 • By
Skerdi Faria në Një Kat më Lart 16/12/2017 | IN TV Albania

Skerdi Faria i ftuar në "Një kat më lart" me Ermal Peçi ------------------------------------------ IN Tv Albania Follow us: http://facebook.com/


18. C'est la vie! - Skerdi & Big Mama (Nata 3)

 • Published: 2 months ago
 • Duration: 11:46
 • By
C'est la vie! - Skerdi & Big Mama (Nata 3)

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Talent show nga Pandi Laço, Adrian Hila dhe Bledar Laço, nën prezantimin e Marina


19. P4story - Battle Royal ft. SkErDi and Adrenalized

 • Published: 10 months ago
 • Duration: 17:29
 • By
P4story - Battle Royal ft. SkErDi and Adrenalized

Enjoy ! x) Adrenalized: https://www.youtube.com/channel/UCoG4c5iVv3o3q69hz6Q_FJw.


20. Anxhela Peristeri në Një Kat më Lart 25/11/2017 | IN TV Albania

 • Published: 2 months ago
 • Duration: 24:29
 • By
Anxhela Peristeri në Një Kat më Lart 25/11/2017 | IN TV Albania

IN Tv Albania Follow us: http://facebook.com/intvalbania http://twitter.com/intvalbania http://instagram.com/intvalbania Offcial website: