Search your favorite song for free

1. Gazi , Linda , Buqja - Hajde loqka jeme

 • Published: 5 years ago
 • Duration: 2:48
 • By

2. loqka jeme

 • Published: 7 years ago
 • Duration: 3:28
 • By
loqka jeme

per te gjithe te dashuruarit.


3. 2TON ft. Xhavit Avdyli - Loqka Jem (Official Video) 2014

 • Published: 3 years ago
 • Duration: 2:57
 • By
2TON ft. Xhavit Avdyli - Loqka Jem (Official Video) 2014

Official video " 2TON ft. Xhavit Avdyli - Loqka Jem " Official 2TON page : https://facebook.com/true2TON Official Xhavit Avdyli page ...


4. Buqja & Gazi & Linda Hajde loqka jeme

 • Published: 6 years ago
 • Duration: 2:50
 • By

5. XHEKI - Loqka jeme (Official Video HD)

 • Published: 6 months ago
 • Duration: 3:56
 • By
XHEKI - Loqka jeme (Official Video HD)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip.


6. Labinot Tahiri Labi - Ani ani loqka jeme 2013

 • Published: 4 years ago
 • Duration: 3:26
 • By
Labinot Tahiri Labi - Ani ani loqka jeme 2013

Producent - Bujar Avdimetaj - DOWNLOAD: https://eurolindi.lnk.to/LabiLeTeKalletKjoDynja ...


7. Hajde Loqka Jeme

 • Published: 2 years ago
 • Duration: 2:47
 • By
Hajde Loqka Jeme

Provided to YouTube by Believe SAS Hajde Loqka Jeme · Linda, Gazi, Buqja Moj Taksiratlike ℗ OnAir Music Released on: ...


8. hajde Rosa loqka jeme

 • Published: 4 years ago
 • Duration: 2:54
 • By
hajde Rosa loqka jeme

Sot ti sje me ketu dhe qielli seshte me blu. Dielli eshte zhdukur bashk me ty dhe une ndjej lotet qe me mlidhen ne sy.


9. Gezuar 2015: Daim Lala - Hajde loqko

 • Published: 3 years ago
 • Duration: 3:22
 • By
Gezuar 2015: Daim Lala - Hajde loqko

Vizioni&Libonia: https://www.facebook.com/VizioniLibonia Publisher: OnAir Music https://www.facebook.com/OnAirMusic Vizioni ...


10. 2TON ft. Xhavit Avdyli - Mos ta nin (Official Video HD)

 • Published: 1 year ago
 • Duration: 3:18
 • By
2TON ft. Xhavit Avdyli - Mos ta nin (Official Video HD)

Lyrics: 2Ton Music: Kastriot Dugolli Mix Master : Inart Studio Video: XLfilms.


11. Hajde nuse reja jeme, Kenduar nga vajza Vogel

 • Published: 3 years ago
 • Duration: 0:10
 • By
Hajde nuse reja jeme, Kenduar nga vajza Vogel

Alisa kendon kengen: hajde nuse reja jeme. Sweet Girl. Loqka Vogel.


12. Labinot Tahiri LABI - Ani ani loqka jem (Eurolindi & ETC) Gezuar 2014

 • Published: 4 years ago
 • Duration: 3:25
 • By
Labinot Tahiri LABI - Ani ani loqka jem (Eurolindi & ETC) Gezuar 2014

(C) EuroLindi & ETC. All rights reserved. ''Me i miri me me te Miret'' Producent: Bujar Avdimetaj Facebook: ...


13. Teuta Selimi - Loqka jem

 • Published: 3 years ago
 • Duration: 3:10
 • By
Teuta Selimi - Loqka jem

Produksioni LYRA (c)


14. Shyrete Behluli - Hajde nuse reja jeme

 • Published: 5 years ago
 • Duration: 4:48
 • By

15. Zymriti loqka jeme

 • Published: 1 year ago
 • Duration: 0:25
 • By
Zymriti loqka jeme

Zymriti tu fjet.


16. Bujar MUSTAFA * BUKI* - Hajde hajde loqka jem...

 • Published: 2 years ago
 • Duration: 3:07
 • By
Bujar MUSTAFA * BUKI* - Hajde hajde loqka jem...

ETHNOMUSIC Burim Krasnsiqi music& aranzhman Burim Krasniqi tekst BICA.


17. LOQKA JEME TE DUA

 • Published: 7 years ago
 • Duration: 4:04
 • By
LOQKA JEME TE DUA

LOQKA JEME TE DUA.


18. Daim Lala - Hajde loqko hajde

 • Published: 3 years ago
 • Duration: 3:29
 • By
Daim Lala - Hajde loqko hajde

Faqja në FACEBOOK | https://www.facebook.com/VizioniLibonia Vizioni & Libonia 2014.


19. Duli loqka jeme sadik

 • Published: 9 years ago
 • Duration: 3:56
 • By

20. Lendita Selimi - Loqka jeme (Official Song)

 • Published: 4 years ago
 • Duration: 3:13
 • By
Lendita Selimi - Loqka jeme (Official Song)

Facebook: https://www.facebook.com/albatradeplus.shpk/ Ekskluzivisht nga AlbatradePlus.