Search your favorite song for free

1. Gold AG ft Shyhrete Behluli - Dashnia e nanes

 • Published: 2 years ago
 • Duration: 3:41
 • By
Gold AG ft Shyhrete Behluli - Dashnia e nanes

OnAir Music http://smarturl.it/OnAirMusic Bleje ne iTunes: http://smarturl.it/DashniaENanes Video: MProduction Teksti & Muzika: ...


2. Shyhrete Behluli & Gold AG - Gurbetqari

 • Published: 1 month ago
 • Duration: 4:38
 • By
Shyhrete Behluli & Gold AG - Gurbetqari

Na ndiqni ne: Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia Teksti: Gold AG ...


3. Shyhrete Behluli & Gold AG - brother and sister (Official Video)

 • Published: 11 months ago
 • Duration: 4:18
 • By
Shyhrete Behluli & Gold AG - brother and sister (Official Video)

Original Manufacturing & Vision Libona. Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia/ Youtube: https://www.youtube.com ...


4. Meda ft. Gold AG - INAT (Official Video HD)

 • Published: 10 months ago
 • Duration: 3:18
 • By
Meda ft. Gold AG - INAT (Official Video HD)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Song available on: iTunes: ...


5. Shyhrete Behluli ft.Gold AG - GURBETQARI 2018 New

 • Published: 1 month ago
 • Duration: 3:26
 • By

6. Dashnia E Nanës (feat. Shyhrete Behluli)

 • Published: 1 year ago
 • Duration: 3:41
 • By
Dashnia E Nanës (feat. Shyhrete Behluli)

Provided to YouTube by Believe SAS Dashnia E Nanës (feat. Shyhrete Behluli) · Gold Ag Dashnia E Nanës (feat. Shyhrete ...


7. Shyhrete Behluli & Gold AG - Vella e Moter (Boosted)

 • Published: 10 months ago
 • Duration: 4:34
 • By
Shyhrete Behluli & Gold AG - Vella e Moter (Boosted)

Krejt drjetat shkojn te Goldi te Vizioni e Libonia ( per qef te veshit e kam boostu pak)


8. Gold AG - Zemra e nanes (Official Video Lyrics)

 • Published: 4 years ago
 • Duration: 3:20
 • By
Gold AG - Zemra e nanes (Official Video Lyrics)

GoldAG@Facebook: https://facebook.com/GoldAG.Legend GoldAG@Instagram: http://instagram.com/arianagushi1986 ...


9. Shyhrete Behluli ft. Gold Ag - Diqka e re po vjen

 • Published: 1 month ago
 • Duration: 3:32
 • By

10. Shyhrete Behluli - nanes

 • Published: 5 years ago
 • Duration: 5:17
 • By
Shyhrete Behluli - nanes

Faqja në FACEBOOK | https://www.facebook.com/VizioniLibonia Publishing : Vizioni & Libonia All Rights Reserved (P) & (C) ...12. Gold AG ft. Greta Koci - Mas Miri (Official Video)

 • Published: 2 years ago
 • Duration: 3:21
 • By
Gold AG ft. Greta Koci - Mas Miri (Official Video)

Gold AG ft. Greta Koci - Mas Miri Abonohu per Gold AG --- http://youtube.com/GoldAGChannel?sub_confirmation=1 Lyrics: Gold ...


13. Gold AG - N'Deti (Official Video)

 • Published: 1 year ago
 • Duration: 3:09
 • By
Gold AG - N'Deti (Official Video)

Gold AG - N'Deti Abonohu per Gold AG --- http://youtube.com/GoldAGChannel?sub_confirmation=1 Teksti: Arian Agushi ...


14. Shyhrete Behluli dhe Gold AG gati projektin e ri

 • Published: 1 month ago
 • Duration: 2:21
 • By
Shyhrete Behluli dhe Gold AG gati projektin e ri

BURIMI I LAJMIT : http://kosovarja.al/showbiz/shyhrete-behluli-dhe-gold-ag-gati-projektin-e-ri-104139/ INSTAGRAM: ...


15. Gold AG feat Shyhrete Behluli - Gurbetqari (Official Video HD)

 • Published: 1 month ago
 • Duration: 2:58
 • By
Gold AG feat Shyhrete Behluli - Gurbetqari (Official Video HD)

Shikoje videon https://www.youtube.com/watch?v=UMZafZBdBto Boje Like www,facebook.com/HotelRomaPR.


16. Gold ag ft Shyrete-Dashnia E Nanes(chipmunks version)

 • Published: 2 years ago
 • Duration: 2:46
 • By
Gold ag ft Shyrete-Dashnia E Nanes(chipmunks version)

via YouTube Capture.


17. Gold AG Ft. Shemi (Iliret) - E mira e Ulqinit (Official Video)

 • Published: 10 months ago
 • Duration: 3:18
 • By
Gold AG Ft. Shemi (Iliret) - E mira e Ulqinit (Official Video)

Gold AG Ft. Shemi (Iliret) - E mira e Ulqinit Abonohu per Gold AG --- http://youtube.com/GoldAGChannel?sub_confirmation=1 ...


18. Gold AG - Lotët e djalit (Official Video)

 • Published: 3 years ago
 • Duration: 3:44
 • By
Gold AG - Lotët e djalit (Official Video)

Video : MProduction https://www.facebook.com/MProductionss Text: Gold AG https://www.facebook.com/GoldAG.Legend Music: ...


19. Gold Ag ft Ismet Bexheti - Armikut si perulet

 • Published: 3 years ago
 • Duration: 3:49
 • By
Gold Ag ft Ismet Bexheti - Armikut si perulet

Video : Mproduction https://www.facebook.com/MProductionss teksti: Arian AGUSHI https://www.facebook.com/GoldAG.Legend ...


20. Gold AG - BABE (Official Video)

 • Published: 1 year ago
 • Duration: 4:10
 • By
Gold AG - BABE (Official Video)

Gold AG - BABE Abonohu per Gold AG --- http://youtube.com/GoldAGChannel?sub_confirmation=1 Text & Muzika: Gold Ag Video: ...